Hoe kom je van je eikenbomen af.

Bestrijding processierups

 

De plaag veroorzaakt door deze levendige beestjes kan een heel gedoe zijn. De eikenbladrupsen kunnen een permanente verstoring voor uw omgeving betekenen, als ze niet tijdig worden opgemerkt. Daarom moet er goed alarm geslagen worden om verdere schade te voorkomen. Het is noodzakelijk om u te informeren over hoe u van deze plaag voor uw eikenbomen af kunt komen. bestrijding procsessierups.

Meer dan 15 soorten van deze plaag komen voor in de Verenigde Staten. De meeste soorten worden aangetroffen in Amerika langs de westkust. Er zijn er meer dan beschouwd, die schade kunnen toebrengen aan de gezondheid van uw gehele landschapsarchitectuur. De groene gaasvlieg zou kunnen worden geïdentificeerd als de meest dominante plaag op Amerikaanse eikenbomen, als je kijkt naar de kleine hoeveelheid aantasting die hij verspreidt. Andere soorten van deze plaag zijn de oostelijke groene gaasvlieg, de Amerikaanse rode eik, de suikeresdoorn enqu MPA.

68 soorten van deze plaag komen voor in Europa, waaronder Italië. De Amerikaanse rode eik wordt wereldwijd gewaardeerd. Ook de oostelijke witte eik wordt als zeer gewild beschouwd. Deze beide bomen komen voor in verschillende gebieden van de Verenigde Staten. Algemeen bekend als de Amerikaanse originelen zijn ze ook terminologisch in Groot-Brittannië, Europa en Yoga.

hergebruik eikenpier isy – beheer van het ecosysteem van vijvers met rode eik. De meeste van deze organismen zijn met het blote oog niet zichtbaar. De enige manier om ze op te sporen, anders dan het inhuren van professionals op het gebied van ongediertebestrijding, is een vijver op een grote achtertuin. Een vijver of een klein waterlichaam op uw eigendom kan ze bevatten. De tol die eikenbladeren in een vijver kunnen eisen, wordt geschat op ongeveer 21.000 gallons water per boom per jaar.

Welke bladeren denkt u dat als gevaarlijk worden beschouwd voor de vijverbewoners? Soda-as, suikeresdoorn en oostelijke rode of witte eik. Het hoeft niet te verbazen dat deze bomen een probleem kunnen vormen voor uw vijver. Ze geven zeer krachtige chemicaliën af die gevaarlijk kunnen zijn voor vissen, waterorganismen en andere dieren. Gezien hun bevolkingsexplosie gedurende de laatste twee eeuwen, is het geen wonder dat ze de “koning van alle vijverplagen” worden genoemd, als ze in taaie woonvijvers worden gebruikt. De chemische stoffen die ze regelmatig afgeven, dragen bij tot een perfect klimaat en de bestrijding ervan is een opstapje naar het beheersen van een hoge algenbloei, dankzij de bladeren. De belangrijkste vraag blijft, is dit schadelijk voor het milieu van uw vijver en hoe kunt u het beschermen?

Vijverplagen laten niet alleen dauw, bijtende dauw en andere chemische verbindingen vallen, maar zijn ook verantwoordelijk voor het uitdrogen van vijversedimenten en slib van de bodem. Dit betekent dat het slib sneller wordt blootgesteld aan en kwetsbaarder wordt voor schadelijke chemicaliën dan de sedimenten. Als ongedierte niet goed wordt bestreden, kan alleen een effectieve bestrijding ervoor zorgen dat het gehalte aan organische stoffen niet daalt, waardoor uw vissen en zeeleven worden beschermd. Enkele verontrustende feiten met betrekking tot dit ongedierte, die u misschien eng vindt.

Verdeeldheid, lekkage, onvoldoende afwatering, inventie, ziekte en kolonieplagen kunnen allemaal een negatieve invloed hebben op uw bestrijdingskosten. De dode en levende organismen in uw vijver zitten binnenin uw vijver en bovenop de bladeren, en kunnen tot 40 centimeter binnenin reiken. Als ze ongecontroleerd blijven, is hun overlevingskans slechts twee weken, niet lang. De chemische bestrijdingsmiddelen die worden gebruikt om de algenpopulatie onder controle te houden zijn niet plaatsgebonden, dus als de algenpopulatie groeit, neemt ook het percentage van deze chemicaliën toe dat nodig is om de plaag te bestrijden.

De voortplanting van vijverplagen door hun inheemse gastheren is een betere beheersing van de vijverplagenpopulatie en de verspreiding ervan.

Hydrostatische drukeffecten (H pockets) op de algen, door hun verhoogde blootstelling aan het water, zijn één manier om problematische insecten te bestrijden. Een ander zeer effectief voorbeeld van H Pocket is de hoge cumulatieve sterfte van meervallen in stedelijke afvloeiingsgebieden, waar de H Pocket voorkomt dat inheemse vissen een veilig heenkomen kunnen vinden om te leven. Ga voor meer informatie over deze gevaren verder naar het volgende artikel en de eindresultaten zullen iets anders zijn.

Lees meer:

Processierups bestrijders

Eikenprocessierups bestrijden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.